حدادی‌فر: نزدیک بود به پرسپولیس یا استقلال بروم

حدادی‌فر: نزدیک بود به پرسپولیس یا استقلال بروم

قاسم حدادی‌فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد که در سال‌های گذشته فاصله بسیار کمی با پیراهن پرسپولیس و استقلال داشته است.
به گزارش وب سایت نود، قاسم حدادی‌فر درباره تمدید قراردادش با تیم ذوب‌آهن اظهار داشت: در این سال‌ها که پیراهن ذوب‌آهن را بر تن کردم همیشه اولویت اول و آخرم ماندن در تیم شهرم بود. من از جوانی پیراهن ذوب‌آهن را بر تن کردم و این تیم را با احساس و قلبم دوست دارم. در این سال‌ها همیشه دنبال کوچک‌ترین دلیل بودم تا در ذوب‌آهن بمانم و خوشحالم که باز هم برای این تیم بازی خواهم کرد. امیدوارم جواب اعتماد کادر فنی و مسئولان باشگاه را بدهم.

وی در رابطه با جدایی چند بازیکن تأثیرگذار ذوب‌آهن و اینکه احتمال رفتن چند بازیکن دیگر هم وجود دارد، خاطر نشان کرد: من دوست داشتم که محمدرضا حسینی و رشید مظاهری در جمع ما بمانند، ولی بازیکن آزاد حق دارد برای آینده‌اش تصمیم بگیرد و من برای رشید و محمدرضا در تراکتورسازی و سپاهان آرزوی موفقیت دارم. قرارداد چند بازیکن دیگر ما به پایان رسیده است، اما باشگاه تلاش می‌کند تا آنها را حفظ کند. البته باشگاه و کادر فنی دنبال جذب بازیکنان جدید هم هستند. بازیکنان سرباز و همچنین محمدرضا خلعتبری هم فصل بعد با ما هستند و امیدوارم با تیم پرقدرتی وارد لیگ شویم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد اینکه در سال‌های گذشته با پیشنهاد پرسپولیس و استقلال مواجه شده بود، تصریح کرد: چهار پنج سال پیش پیشنهادهایی جدی از پرسپولیس و استقلال داشتم و فاصله بسیار کمی وجود داشت تا استقلال یا پرسپولیس را انتخاب کنم. با این حال دوست داشتم که در ذوب‌آهن بمانم، چون این تیم را از صمیم قلب دوست دارم.

منبع : سایت نود