بودجه 130 میلیون پوندی منچستریونایتد برای جذب دو مدافع

بودجه 130 میلیون پوندی منچستریونایتد برای جذب دو مدافع

منچستریونایتد برای خرید دو مدافع قصد رکوردشکنی را دارد.
به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد به دنبال خرید مگوایر و فن بیساکا است.

منچستریونایتد برای خرید دو مدافع مدنظر اوله گونار سولسشائر، باید دو بار رکورد مبلغ پرداختی برای مدافعان خود را بشکند. این رکورد فعلاً مربوط به لیندلوف است که یونایتد برای خرید او 31 میلیون پوند پرداخت کرد.

منچستریونایتد در تابستان قبل نیز نسبت به جذب مگوایر ابراز علاقه کرده بود ولی مبلغ درخواستی لسترسیتی مانع از آن شد که یونایتد برای خرید این بازیکن وارد عمل شود. حالا در این تابستان بار دیگر یونایتد برای جذب او علاقه نشان داده است و لسترسیتی نیز از موضع خود کوتاه نیامده و خواستار 90 میلیون پوند برای این مدافع ملی پوش است، هر چند که گفته می شود مبلغی در حدود 80 میلیون پوند نیز آنها را راضی به فروش می کند.

دیگر مدافع مدنظر سولسشائر، فن بیساکا است. پیشنهاد 40 میلیون پوندی یونایتد برای وی رد شده است و با وجود ارزش گذاری 60 میلیون پوندی پالاس روی این بازیکن جوان، آنها آماده ارائه پیشنهادی جدید به ارزش 50 میلیون پوند هستند و امیدوارند این رقم پالاس را راضی به فروش فن بیساکا کند. هر چند که گفته می شود یونایتد در صورتی که نتواند این بازیکن را جذب کند، به سراغ آرونز مدافع جوان نورویچ سیتی می رود که فصل گذشته نقش مهمی در صعود این تیم به لیگ برتر ایفا کرد.

در عین حال گفته می شود یونایتد آماده فروش دارمیان است و در حال مذاکره با سه تیم (یکی از آنها والنسیا است) است تا این بازیکن ایتالیایی را به تیم دیگری منتقل کند.

منبع : نود تی وی