افزایش ۷ درصدی پروازهای عبوری از آسمان ایران

طبق آمار ارائه شده توسط شرکت‌ فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، پروازهای عبوری از آسمان کشور طی مهر امسال ۶٫۹۲ درصد افزایش یافته است.

افزایش ۷ درصدی پروازهای عبوری از آسمان ایران

آمار منتشر شده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از این موضوع حکایت دارد که آمار پروازهای عبوری از آسمان کشور طی مهرماه امسال به ۱۱,۰۹۴ پرواز رسیده که این آمار نسبت به ماه پیش از آن با ۶٫۹۲ درصد افزایش مواجه بوده است.

آمار پروازهای عبوری از ایران در شهریور ماه سال جاری ۱۰,۳۷۶ پرواز اعلام شده است. این آمار در مهرماه ۹۸به ۲۳,۰۶۵ پرواز بود که از کاهش ۵۲ درصدی آمار پروازها در سال جاری خبر می‌دهد. روند نزولی آمار پروازهای امسال نسبت به سال گذشته در ماه‌های مختلف سال به این شهر بوده است:

آمار شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گواه این وضوع است که روند پروازهای عبوری در حال بهبود است و سیر صعودی دارد. تا آنجا که آمار این پروازها طی فروردین تا مهرماه ۹۹، از ۵۱,۶۲ پرواز به ۱۱,۰۹۴ پرواز رسیده است.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با کمک موتور جست‌وجوی پرواز کجارو می‌توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.

 

منبع : کجارو